ERZİNCAN KEMALİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AZİZ GÜN BAŞKANLIĞINDA İLÇEMİZDE LGS HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

COVİT 19 ile mücadele kapsamında bu yıl her öğrencinin okulunda sınava sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapacağı sınavın hazırlıkları büyük bir hızla devam ediyor.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AZİZ GÜN BAŞKANLIĞINDA İLÇEMİZDE LGS HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

LGS SINAVI HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

 

              COVİT 19 ile mücadele kapsamında bu yıl her öğrencinin okulunda sınava sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapacağı sınavın hazırlıkları büyük bir hızla devam ediyor.İlçemizde 3 okulda sınav gerçekleşecek. İlçemizde toplam 30 öğrenci Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ye katılacak.Topkapı Köyü ortaokulunda,Kemaliye İmam Hatip Ortaokulunda ve Eğin İstiklal Ortaokulunda gerçekleşecek sınava toplam 18 öğretmen ve idareci ve personel  görevlendirildi.Tüm hazırlıkları tamamlanan sınav ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN İlçemizde 9 Haziran Salı günü saat 10.00 da bir toplantı gerçekleştirdi.Sosyal mesafe kurallarına göre yapılan toplantıda sınav da dikkat edilmesi gereken konuları İl Milli Eğitim Müdürü  Sayın Aziz GÜN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin KULELİ sınav da görev alan tüm öğretmen ve personele anlattı.Öğrencilerden isteyenin girdiği sınavda yeterli puan alan öğrenciler ninelikli liselere yerleşecekler.Tüm öğrencilere başarılar diliyoruz.

09-06-202009-06-202009-06-2020

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24600 KEMALİYE / ERZİNCAN - 0446 751 24 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.